Konsultācijas

babochka_na_ruke_1920x1200Visbiežāk cilvēki iet pie psihologa, kad izjūt spēcīgas jūtas un emocijas, kas traucē koncentrēties un apgrūtina dzīvi (bailes, trauksme, dusmas, bēdas). Tas var būt saistīts ar dažādām sarežģītām dzīves situācijām (šķiršanos, konfliktiem, sāpīgiem zaudējumiem, traumatisko pieredzi u.c.). Bet reizēm bez noteiktā iemesla cilvēks var justies apjucis, bēdīgs un neapmierināts.

Konsultācijā klients var droši dalīties ar savām domām un jūtām. Daudzos gadījumos jau pēc pirmās konsultācijas klienti atzīmē lielu atvieglojumu un uzlabojumu. Jo iespēja izrunāties palīdz atbrīvoties no iekšējas spriedzes, kas sakrājas, kad mēs esam iestrēguši kādas grūtības risināšanā.

Psihologs

  • sniedz iedrošinājumu un emocionālo atbalstu;
  • iemāca efektīvas emociju regulēšanas un stresa pārvarēšanas tehnikas;
  • palīdz klientam apzināties pieejamos resursus grūtības risināšanai;
  • palīdz saskatīt visus iespējamos risinājumus un apzināties šķēršļus, kas traucē mērķa sasniegšanu;
  • dalās ar zināšanām un praktisko pieredzi, atstājot klientam atbildību par konkrēta lēmuma pieņemšanu un darbību.

Konsultāciju biežumu un skaitu nosaka klients. Tā var būt viena reize un var būt regulāras tikšanās vairāku mēnešu garumā.

Psihologs savā darbībā balstās uz Psihologu ētikas kodeksu. Viens no kodeksa pantiem skan tā; “3.1.Psihologs nodrošina visas ar klientu saistītās informācijas konfidencialitāti. ” (Pilns Psihologu ētikas kodeksa teksts ir aplūkojmas šeit).

 

Konsultācijas piedāvā psihologs Jekaterīna Kotova (konsultācijas maksa 15 Eiro).

FacebookTwitterGoogle+Nosūtīt